..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

 • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
 • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
 • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
 • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně
Vyberte si termín a o ostatní se už postaráme. A pokud termín nevyhovuje, seženeme náhradní variantu. V případě pomoci volejte linku: 800 11 00 11.


PRINCE2 Practitioner

PRINCE2 Practitioner

Projektové řízení pro pokročilé s metodikou PRINCE2®


Absolventi se naučí řešit i náročnější aktivity v rámci projektu (např. řízení rizik) s naprostým přehledem. Hravě si poradí se všemi manažerskými dokumenty, které jsou nutné pro realizaci projektu. Zvládají implementaci a standardizaci metodických postupů do metodiky PRINCE2, interních směrnic.

  Další přínosy kurzu

  Mám PRINCE2 Foundation, proč potřebuji další akreditovaný titul? V úrovni Foundation PM získal základy projektového řízení. Rozumí terminologii, životnímu cyklu projektu. PRINCE2 Practitoner navazuje na tyto základy. Kurz je zcela zásadní pro ty, u kterých je projektový management každodenní nástroj. Naučí se implementovat metodiku řízení projektů na konkrétní „Business Case“, stejně tak ji dokáží využít jako interní standard projektové kanceláře.

  "Díky standardizaci a šablonám PRINCE2® budou vaše karty projektů, reporty a další dokumenty v profesionálně působících šablonách. Dokážete se mnohem více soustředit jen na to podstatné a realizovat projekty podle plánu, ve schváleném rozpočtu a očekávající kvalitě."

  Certifikace

  PRINCE2® Practitioner Exam nyní v češtině! Předpokladem je úspěšně složená zkouška v úrovni Foundation. Přestože se náklady na testy od ledna 2014 výrazně zvyšují, garantujeme zachování našich nejnižších cen!

  • platnost certifikát 3-5 let
  • PRINCE2 Practitioner znamená mezi PM konkurenční výhodu
  • mezinárodně uznatelná úroveň jako nejvyšší v úrovni PMI, IPMA
  Youtube