..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

 • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
 • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
 • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
 • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně

PRINCE2 Combo (Foundation + Practitioner)

5 dní intenzivní kurz v sobě spojuje to nejlepší z "PRINCE2 Foundation" (3 dny) a "PRINCE2 Practitioner" (2 dny). PRINCE2 Combo kuzr; 2 certifikace projekt manažera. Nikoliv na úkor kvality a obsahu studia.


Obsah:

 1. Cíle kurzu
 2. Komu je určen
 3. Harmonogram
 4. Certifikace kurzu
 5. Termíny a rezervace

#1. Cílem kurzu PRINCE2 Combo je

Cílem kurzu je připravit projektové manažery na 2 mezinárodně akreditované certifikační zkoušky PRINCE2 (Foundation + Pracititoner). První certifikát potvrzuje základní (fundamentální) znalosti metodiky, terminologie, procesů a životního cyklu projektu.

Druhý certifikát je potvrzením, že absolvent zvládá řešení běžných i složitých situací v rámco projektu, pomocí metodiky PRINCE2. Absolventi tohoto kurzu nejčastěji uvádějí následující benefity:

 • Naučil jsme se u vás využít metodiku, nejenom k řízení, ale i kontrole, zda projekt běží jak má. Dříve jsem si myslel, že projekty řídím, ale vlastně jsem dost riskoval. Metodika projektového řízení vnesla do mé práce systém, přehlednost a dodala mi na jistotě - to co dělám nyní, vím že je správné. (Libor Kovář, ČEZ)
 • Metodiku PRINCE2 používám bez ohledu na cíle či velikost projektu. Dokáži použít vždy jen to potřebné, co je klíčem k úspěchu v projektu. Díky standardizaci a šablonám jsou karty projektů, reporty a další dokumenty v profesionálně působících šablonách. Dokáži se mnohem více soustředit jen na to podstatné a realizovat projekty ve stanoveném čase, v předem definovaném rozpočtu a v očekávající kvalitě. (Libor Pavlačka, HP)

návrat zpět ⬆


#2. Komu je kurz určen

PRINCE2 Combo kurz ocení projekt manažeři, ale i vedoucí týmů, projektů, garanti kvality (quality assurance) a všichni, kteří jsou podporou v projektu. Doporučujeme i všem, kteří mají dlouholeté zkušenosti s projekty a chtějí posílit kompetence - získat formální kvalifikaci. 

S ohledem na fakt, že metodika co se týče popularity patří na #1. místo v žebříčku uplatňovaných projektových metodik, absolventi získají exklusivní certifikáty: PRINCE2 Foundation a také PRINCE2 Practitioner.

návrat zpět ⬆


#3. Harmonogram kurzu PRINCE2 Combo

1.-3. den kurzu absolventi získají základy projektového řízení, osnova kurzu se neliší od programu PRINCE2 Foundation a podrobněji je rozepsána na stránkách tohoto kurzu. Otevřené kurzy začínají v pondělí a ve středu kandidáti skládají test PRINCE2 Foundation. Následující dny čtvrtek a pátek jsou věnovány a kopírují osnovu kurzu PRINCE2 Practitioner. Následně se skládá certifikační zkouška v úrovni Practitioner.


prince2 combo certifikace prince2 combo terminy
 #4. Certifikace kurzu PRINCE2 Combo  #5. Termíny školení PRINCE2 Combo


návrat zpět ⬆

Rychlý kontakt

tel.: +420 228 882 222
email: info@prince2kurz.cz

PRINCE2 Portál

Záruka 100% kvality a přípravy na certifikaci.
 •  
 • 24x7 podpora
 • 10 let zkušeností
 • Fantastická úspěšnost 99%
 • Skvělé reference od absolventů