..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

  • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
  • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
  • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
  • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně
 
Archiv novinek:

Nastartujte rok 2013 s novou certifikací!

TAYLLORCOX akademie nabízí za zvýhodněnou cenu mezinárodně akreditované kurzy zaměřené na řízení projektů PRINCE2®, řízení IT dle ITIL®, programové řízení MSP®! 

PRINCE2® Projektové řízení

V nabídce kurzů naleznete PRINCE2® Intro, Foundation a Practitioner. Tato špičková certifikace projektových manažerů je explicitně zaměřena na přínosy (benefity). Organizace nespouštějí projekty proto, aby něco řídily. Primárním cílem projektů je dosažení očekávaných přínosů. A přesně toto je parkta uvedených školení. Metodika vám pomůže odřídit všechny činnosti v rámci životního cyklu projektu tak, abychom na konci získali přesně to, co očekáváme a bylo zadáním. To, jakým způsobem je tento standard použitelný v praxi z něj dělá #1 nejenom v ČR, ale celé Evropě.


MSP® Programové řízení

Programové řízení se od projektového zásadně liší. Projekt je dočasný a jeho cílem je zrealizovat unikátní produkt nebo službu. Projekt má svůj životní cyklus: počáteční a koncový stav, konkrétní cíle - kterých jakmile bude dosaženo, projekt končí. Programová kancelář na druhé straně řídí skupinu či určité množství projektů za účelem získání klíčových výhod, které plynou z individuálních projektů. Program se tedy skládá z několika projektů a je zde proto, aby transformoval nejvyšší manažerské a korporátní cíle do konkrétní podoby.


ITIL® řízení IT služeb

Vás naučí řídit všechny klíčové procesy v IT. Centrálním bodem každého IT musí být Service Desk. Je to prakticky obraz IT pro uživatele. SPOC - Single Point Of Contact je centrální uzel, kontaktní bod Service Desku, pro všechny uživatele, kteří potřebují komunikovat s IT. ITIL® vás naučí řídit incidenty, problémy, řešit změnové požadavky, ale zcela zásadním způsobem zlepší komunikaci a kompetence v IT jako takovém.

Doporučit článek dále


Další novinky

Vánoční certifikát jako dárek04.12.2012

PRINCE2® Practitioner v češtině!18.10.2012

Tip! Garance a záruka PRINCE2® kurzů26.08.2012

strana:   1
Rychlý kontakt

tel.: +420 228 882 222
email: info@prince2kurz.cz

PRINCE2 Portál

Záruka 100% kvality a přípravy na certifikaci.
  •  
  • 24x7 podpora
  • 10 let zkušeností
  • Fantastická úspěšnost 99%
  • Skvělé reference od absolventů