..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

 • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
 • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
 • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
 • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně
 
Archiv novinek:

PRINCE2® Practitioner v češtině!

PRINCE2 v češtiněAktuálně probíhá překlad akreditovaných certifikačních zkoušek PRINCE2® Practitioner do češtiny. Plánované zahájení kurzů s certifikací v češtině je stanoveno na leden 2013! Jde o nejvýznamnější událost od vydání PRINCE2® verze 2009. Proč? Nejenom jazyková bariéra náročných zkoušek, ale i způsob hodnocení certifikačního testu se změnil k lepšímu.

 

Proč PRINCE2® Practitioner?

Je důležité si říci, v čem se od Foundation úrovně odlišuje. Nevěnuje pozornost pouze základům projektového řízení, ale naučí vás metodiku používat v praxi. Cílem je zvládat řízení projektů metodicky podle doporučení tohoto standardu. Také budete schopni implementovat metodiku nejenom na projekt, ale i jako interní standard do projektové kanceláře. Pokud to myslíte s projektovým řízením vážně, dlouhodobě si nevystačíte se základy a Practitioner úroveň vám poskytne potřebné know-how, které s oblibou využívají profesionálové ve své praxi.

PRINCE2® Foundation

Manažerská metodika v mezinárodně akreditovaném kurzu je vhodná pro všechny zájemce o projektové řízení. Cílem je naučit se „projektovému“ chování, znát úskalí a jednotlivé fáze v celém životním cyklu. Školení je vhodné pro všechny zájemce, bez rozdílu. Na rozdíl od jiných kurzů zde nejsou žádné vstupní předpoklady. Výuka, materiály i certifikační zkoušky jsou v češtině. Více informací o místě a podmínkách školení zde.

PRINCE2® Practitioner

Školení navazuje na předchozí kurz. Jeho úspěšné absolvování je nutným předpokladem. Practitioner navazuje na základy (Foundation) a naučíte se zde praktickému manažerskému přístupu k různým typům projektů. Budete schopni implementovat metodiku PRINCE2® do projektové kanceláře, nebo ji využít jako pomůcku pro zvládnutí organizačně a projektově náročných úkolů. Zájemci mohou již nyní rezervovat svůj kurz zde:

Struktura certifikační zkoušky v češtině

 • 8 hlavních témat
 • 10 otázek v každém tématu, každá z otázek = 1bod, max. 80 bodů
 • 2,5hod. (150min.)
 • Absolventi musí získat min. 44 a více správných odpovědí (55%)
 • Můžete používat knihu PRINCE2® Manual

Tento nový formát certifikační zkoušky bude s největší pravděpodobností platný od 1.1.2013. Automaticky tím zanikne starý systém hodnocení. Tyto změny jsou již schváleny APMG Exam Board.


Obor projektového řízení má svoji prestižní akademii a mezinárodně uznávanou certifikaci. Jde o plnohodnotný manažerský certifikát. Jejím nositelem je prestižní institut pro akreditaci: APMG-International (Velké Británie). Akreditovaná školící organizace TAYLLOR&COX je oficiálním „Licensed Affiliate“ pro projektové řízení metodickou PRINCE2® v zastoupení pro Českou republiku a Slovensko.

Doporučit článek dále


Další novinky

Nastartujte rok 2013 s novou certifikací!19.01.2013

Vánoční certifikát jako dárek04.12.2012

PRINCE2® Practitioner v češtině!18.10.2012

Tip! Garance a záruka PRINCE2® kurzů26.08.2012

strana:   1
Rychlý kontakt

tel.: +420 228 882 222
email: info@prince2kurz.cz

PRINCE2 Portál

Záruka 100% kvality a přípravy na certifikaci.
 •  
 • 24x7 podpora
 • 10 let zkušeností
 • Fantastická úspěšnost 99%
 • Skvělé reference od absolventů