..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

 • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
 • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
 • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
 • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně

PRINCE2® Professional

Jednoduše, jde o nejvyšší možné hodnocení, kterého lze v kvalifikaci projektového manažera dosáhnout.


Obsah:

 1. Cíle kurzu
 2. Komu je určen
 3. Harmonogram
 4. Certifikace kurzu
 5. Termíny a rezervace

#1. Cílem PRINCE2® Professional je

Kde má své místo PRINCE2 Professional mezi ostatními certifikacemi? Pro pořádek: PRINCE2 Foundation i Practitioner se zaměřují na výuku metodiky. Testy prověřují míru znalostí, pochopení principů metodiky projektového řízení, životního cyklu projektu. PRINCE2 Professional jde za hranice těchto programů a učebních osnov. Nečekejte výukový program další metody, to umí nejlépe předchozí úrovně. Tato certifikace se skládá v Assesment Centru UK, cílem je ověřit hloubku znalostí a schopnost její využití v praxi.

návrat zpět ⬆


#2. Komu je určen

Pokud jste na pozici projektového manažera, koordinátora projektů, ředitele projektové kanceláře a nechcete nechat svoji kvalifikaci - úroveň vzdělání v oboru spát na vavřínech, tento nejvyšší titul je právě pro vás! Dostanete do komunity nejlepších projektových manažerů v mezinárodním rozsahu. Otevřou se vám tak dvěře k nových realizačním i obchodním příležitostem.

Držitel certifikace PRINCE2 Professional poukazuje ostatním projektovým manažerům, zákazníkům, zaměstnavateli, že zvládl nejenom teoretickou rovinu a pochopil důležitost projektové metodiky. Tato úroveň deklaruje, že zvládáte se schopností profesionála aplikovat přínosy metodiky v praxi. Tím podstatně zkvalitňujete řízení projektu.

návrat zpět ⬆


#3 Harmonogram

Professional je mnohem více zaměřený na praktické získání dovedností, více než Foundation a dokonce i Practitioner. Nebudete skládat žádné písemné testy, nic takového. Nebudeme vás učit z dalších školících materiálů. Uchazeči musí prokázat perfektní znalost metodiky na praktických úlohách a příkladech.

Ve spolupráci s našimi nejlepšími projektovými manažery – školiteli můžete absolvovat pre-assesment workshop v rozsahu 2 dní. Trenér, který vás perfektně připraví na interview a demostraci příkladů v praxi pro vás bude cenným základním odrazovým můstkem pro titul PRINCE2® Professional.

návrat zpět ⬆


 

prince2 certifikat
#4. Certifikace kurzu PRINCE2 Professional #5. Termíny školení PRINCE2 Professional


návrat zpět ⬆

Rychlý kontakt

tel.: +420 228 882 222
email: info@prince2kurz.cz

PRINCE2 Portál

Záruka 100% kvality a přípravy na certifikaci.
 •  
 • 24x7 podpora
 • 10 let zkušeností
 • Fantastická úspěšnost 99%
 • Skvělé reference od absolventů