..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

  • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
  • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
  • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
  • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně

Reference PRINCE2® školení

Máme špičkové hodnocení kvality výuky, školících materiálů, šablon. 100% pozitivní feedback na PRINCE2® Trenéry. Jiný důvod proč přemýšlet kde absolvovat kurz? 


Kde působíme? Vybrané referenční projekty

projektové řízení na vysoké škole

B.I.B.S. - soukromá vysoká škola  se profiluje v manažerských, ekonomických oborech. Absolventi a studenti ve spolupráci s portálem www.prince2.cz mají zvýhodněné podmínky pro další vzdělávání v oblasti projektového řízení.


prince2 akcelerátor ca clarity

CA Clarity je jedním z klíčových nástrojů na řízení projektů. Tento systém disponuje modulem PRINCE2® Akcelerátor, který zvládá manažerské řízení s podporou metodiky PRINCE2®. Školení expertů ze společnosti CA na PRINCE2® tak bylo logickou potřebou společnosti.


zásady projektového řízení: eu dotace

Česká pošta s.p. realizuje mnoho projektů směřujících k lepšímu využití informačních technologií. Její zaměstnanci jsou kvalifikováni projektovou metodikou PRINCE2® proto, aby se postupy nutné pro řízení projektových aktivit standardizovali do jednotných postupů.


veřejná správa - řízení projektů

Město Český Brod efektivně využívá dotační programy, které pomáhají zvýšit kvalifikaci a odbornost zaměstnanců. Jejich snahou je modernizace a zlepšení podmínek pro obyvatele. Ať již jde o projekt modernizace komunikací, nebo zefektivnění úřadu, metodika PRINCE2® zde pomáhá veškerou agendu systematicky koordinovat.


Nejenom projekt manažeři, ale i experti z oblasti řízení informační bezpečnosti posilují své kompetence pomocí této projektové metodiky. Její výhody jsou především flexibilita, snadná použitelnost a provázanost s dalšími nástroji (ITIL, ISMS, atd..) Snaha projektově řídit bezpečnost informací jednoznačně koresponduje se školením PRINCE2®.


Manažeři společnosti Ernst & Young jsou vysoce kvalifikovaní. Mezi standardy vzdělávání patří i PRINCE2®. Projektová metodika je nástroj, kterým mohou ještě lépe a efektivněji zvyšovat kvalitu řízení projektů. Manažerské kompetence se tak v oblasti vedení projektů výrazně posílili.


PRINCE2 projektový management v GC System

Společnost GC System jako partner IBM implementuje informační systémy na této platformě. Zásady řízení projektů jsou nastaveny dle metodiky PRINCE2®. Funkční metodika a kvalifikovaní projektový manažeři jsou zárukou správné definice klíčových cílů projektu, ale i následné implementace a řízení rizik.


Absolventi těchto kurzů PRINCE2® Project Manager jsou i ze společnosti HP. Děkujeme, že jsme dostali šanci přesvědčit o vyjímečných kvalitách lektora, špičkové úrovně školících materiálů. Možnost certifikovat manažery pracující v této organizaci pro nás byla výzvou i potěšením.
 


Společnost ING si je dobře vědoma lidského kapitálu a know-how. Nejenom projektový manažeři, ale i lidé z ostatních divizí absolvovali s nadprůměrně vysokým score školení projektového managementu.


 Kombinace metodik ITIL® a PRINCE2® bude ještě mnoho let zárukou a jedním z ppilířů efektivního systému řízení ministerstva. Naše společnost získala dlouhodobou důvěru právě v těchto metodikách řízení IT Service Managementu a Quality Project Managementu.


Jako vítěz výběrového řízení jsme splnili náročné kvalifikační předpoklady. Mezinárodní akreditace APMG, školení ve 3 jazycích rodilým mluvčím, nadstandardní úroveň školících materiálů projektové metodiky.


Škoda Auto žádá po lektorech znalost více než jedné metodiky projektového řízení. Lektor musí být schopen presentovat a demonstrovat přínosy propojení PRINCE2®, ITIL®, ISMS a dalších standardů jako celku. Tyto náročná kritéria splňujeme v ČR a SK jako jediní a děkujeme za důvěru.

Rychlý kontakt

tel.: +420 228 882 222
email: info@prince2kurz.cz

PRINCE2 Portál

Záruka 100% kvality a přípravy na certifikaci.
  •  
  • 24x7 podpora
  • 10 let zkušeností
  • Fantastická úspěšnost 99%
  • Skvělé reference od absolventů