..a jak řídíte projekty vy?

Projektový management podle PRINCE2 v češtině již od: 1.000,- Kč !

 • Akreditované PRINCE2 testy součástí ceny !
 • PRINCE2 metodika v poslední, aktuální verzi !
 • Prestižní certifikát projektového manažera v ceně kurzu !
 • Garance absolvování kurzu, nebo náhradní kurz zdarma !
PRINCE2® levně i kvalitně
Vyberte si termín a o ostatní se už postaráme. A pokud termín nevyhovuje, seženeme náhradní variantu. V případě pomoci volejte linku: 800 11 00 11.


PRINCE2 Certifikace

PRINCE2 Foundation certifikace

Jste připraveni? Přijďte a získejte PRINCE2 Foundation certifikát ✰


Hledáte možnosti, kde absolvovat certifikaci PRINCE2 Foundation bez samotného kurzu? Tak právě pro Vás je tato nabídka. TAYLLORCOX Exam Academy využívají projekt manažeři, kteří se připravovali sami s pomocí PRINCE2 Manualu. Stejně tak je využívána i těmi, kteří absolvovali kurz jinde a při certifikační zkoušce neuspěli.

  Další přínosy kurzu

  V ceně tohoto certifikačního programu není jen oficiální zkouška PRINCE2, ale mnoho dalších užitečných věcí do výbavy projektového manažera. PRINCE2 glosář (slovník) a oficiálním průvodcem mezinárodní terminologií projektového řízení podle metodikyPRINCE2. PRINCE2® Sample Exam. Tyto testy jsou oficální a určené pro poctivou přípravu před registrací na certifikační test.

  A navíc: PRINCE2 kniha v PDF formátu na 40 stranách popisuje to nejdůležitější, co musíte znát před certifikační zkouškou a získáte ji ihned po potvrzení objednávky.

  Certifikace

  PRINCE2® Foundation Exam v češtině, slovenštině i angličtině

  Oficiální certifikační zkouška PRINCE2 Foundation je určena všem zájemcům o recertifikaci, kteří jsou držitelé certifikátu podle staré verze, ale také samoukům, kteří chtějí získat špičkový doživotní certifikát PRINCE2.

  Youtube